VII Małopolski Plener Form Twórczych Osób Niepełnosprawnych Magia Gór Beskidzkich

W dniach od 20.09.2016 r. do 23.09.2016 r. na terenie Domu Wczasowego "Beskidy" oraz pięknych okolic Gór Beskidzkich odbywa się „VII Małopolski Plener Form Twórczych Osób Niepełnosprawnych Magia Gór Beskidzkich".

Sobota z promocją zdrowia

W sobotę 24 września w ramach Małopolskich Dni Profilaktyki Zdrowia na Rynku Głównym  w Krakowie odbyła się impreza plenerowa z udziałem 28 podmiotów leczniczych i organizacji działających na rzecz pacjentów. Mieszkańcy Krakowa mogli skorzystać nieodpłatnie m.in z badań spirometrycznych, komputerowego badania wzroku, skorzystać z porad dietetycznych, lekarzy specjalistów rehabilitacji i fizjoterapii, badań w kierunku rozwoju miażdżycy, cukrzycy czy chorób kardiologicznych w kardiobusie.

Weź udział w Małopolskich Dniach Profilaktyki Zdrowia

Województwo Małopolskie i Gmina Miejska Kraków w dniach 24 września do 1 października 2016 roku po raz drugi organizują wspólnie Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia.

Zaproszenie na Małopolską Konferencję Profilaktyki Zdrowia w Krakowie

Województwo Małopolskie wraz z Gminą Miejską Kraków serdecznie zapraszają na II Małopolską Konferencję Profilaktyki Zdrowia w Krakowie, skierowaną w bieżącym roku do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, profesjonalistów medycznych działających w obszarze medycyny rodzinnej oraz osób realizujących zadania z    zakresu promocji i profilaktyki zdrowia.

Niepełnosprawni aktywni wiosną

Właśnie ruszyła rekrutacja do nowych programów aktywizacji zawodowej dla osób niepełnosprawnych z terenu Małopolski! Płatne staże, stypendia, specjalistyczne szkolenia i warsztaty to tylko niektóre z form wsparcia, które Stowarzyszenie WIOSNA oferuje uczestnikom swoich projektów.

Strona 1 z 13