Nabór zgłoszeń na Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia

Nabór zgłoszeń na Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia
TUTAJ DO POBRANIA
Formularze zgłoszeniowe do pobrania przez podmioty lecznicze z terenu Województwa Małopolskiego.

 

Województwo Małopolskie serdecznie zaprasza podmioty lecznicze do udziału w Małopolskich Dniach Profilaktyki Zdrowia w dniach od 18 do 24 września 2017 roku. Jest to wspólna społeczna akcja profilaktyczna Województwa Małopolskiego oraz Gminy Miejskiej Kraków. 


Podczas trwającego tygodnia wydarzeń, podmioty lecznicze z terenu całej Małopolski w dowolnie wybrane dni “otwierają swoje drzwi”, umożliwiając osobom zainteresowanym nieodpłatnie wykonanie badań profilaktycznych, skorzystanie z porad specjalistów w różnych dziedzinach medycyny oraz udział w wykładach o tematyce prozdrowotnej.

Tegoroczne Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia odbywać będą się w dniach od 18 do 24 września 2017 roku. Akcji towarzyszyć będzie impreza plenerowa na Rynku Głównym w Krakowie (23 września br.), której w tym roku tematem przewodnim będzie ratownictwo medyczne. W trakcie imprezy zostaną ogłoszeni laureaci XVI Mistrzostw Polski w Ratownictwie Medycznym.

Celem akcji jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom społecznym i umożliwienie Mieszkańcom identyfikacji podmiotów lecznicznych będących liderami profilaktyki w Małopolsce, które oprócz pełnienia ważnej roli świadczeniodawcy w sektorze usług medycznych, realizują także dobre praktyki dotyczące promocji zdrowia, docierając jak najbliżej pacjenta oraz jego rodziny. Mając świadomość, że w trakcie całego roku kalendarzowego podejmują Państwo szereg działań promujących zdrowie i profilaktykę wierzymy, że skuteczne efekty zostaną osiągnięte zwłaszcza wtedy jeśli w świadomosci Mieszkańców zostanie utwalony przekaz, że jesień w Małopolsce to czas, w którym warto podjąć aktywność dla wzmocnienia zdrowia. Ufamy, że informacja o wspólnej akcji profilaktycznej płynąca z wielu placówek regionu, której towarzyszy kampania w mediach, przyczyni się do jak największej frekwencji Małopolan.

Państwa udział w Małopolskich Dniach Profilaktyki Zdrowia, będzie stanowić doskonałą okazję do promowania własnej jednostki jako aktywnego podmiotu, działającego w obszarze profilaktyki zdrowotnej, otwartego dla każdego człowieka i wspierajacego poprawę stanu zdrowia lokalnej społeczności. Podmioty lecznicze uczestniczące w przedsięwzięciu, będą miały okazję do promowania swojej działalności na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wypełnienia dostępnego poniżej formularza zgłoszeniowego (proszę zwrócić uwagę że zawiera 3 arkusze, które należy wypełnić) i odesłania go w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 28 sierpnia 2017 roku.

Dodatkowych informacji w sprawie udziela pracownik Departamentu Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego pod numerem telefonu: 12 6303 253.